ΑΠΟΝΟΜΕΣ Κ-10

19. 06. 03
Εμφανίσεις: 50

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΝΑ ΡΑΦΗΝΑΣ

09.00 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2010-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

09.25 ΘΗΣΕΑΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ 2 -ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

09.50 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2010-ΘΗΣΕΑΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ 2

10.15 ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

10.40 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2009-ΘΗΣΕΑΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ

11.05 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ 1-CENTRA CLUB

11.30 ΘΗΣΕΑΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ-CENTRA CLUB

11.55 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 2009-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ 1

12.20 ΕΘΝΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 2 -ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ 2

ΕΚΠ.¨ΓΕΙΤΟΝΑ"-ΒΑΡΗ

09.30 ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 2010

09.30 ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ "FALCONS"-SPORTING 2010 Γ

10.00 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 2010-ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ "FALCONS"

10.00 SPORTING 2010 Γ-ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

10.30 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 2009-ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ "LIONS"

10.30 SPORTING 2010 B-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

11.00 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 2009-SPORTING 2010 B

11.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ"LIONS"

11.30 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΑ-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 3

11.30 ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ "TIGERS"-SPORTING 2010 A

12.00 SPORTING 2010 A-ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ 3

12.00 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΑ-ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ "TIGERS"

 ΧΕΡΩΜΑ ΕΓΚ.ΑΙΟΛΟΥ

 10.00 ΑΙΟΛΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ-ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

10.30 ΣΧ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΥΛΑΣ "RED"-ΠΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ

10.30 ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ 1-ΑΙΟΛΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ

11.00 ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ 1-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΥΛΑΣ "RED"

11.00 ΣΧ ,ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΥΛΑΣ "GOLD-ΑΙΟΛΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ

11.30 ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΥΛΑΣ "SILVER" -ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ

12.00 ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ-ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ 2

12.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ-ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΥΛΑΣ "SILVER"

12.30 ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΥΛΑΣ "WHITE"-ΚΥΑΝΟΥΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ 2

12.50 ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΟΥΛΑΣ "WHITE"-ΠΑΟ ΓΕΡΑΚΑ

FOUS DE FOOT-ΒΑΡΗ

09.30 ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ -ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ 2009

10.00 ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ -ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ 2009

10.30 ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ-ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ

11.00 ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ 1-ΣΧ.ΟΛΥΜΠΑΙΚΟΥ ΡΕΝΤΗ 2010

11.30 ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ "GREEN"-ΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1

12.00 ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ 1-ΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2

12.30 ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ "GREEN" -ΣΧ .ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ 2010 

13.00 ΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2-"ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΡΕΝΤΗ 2010 Β

13.30 ΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1-ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ "RED"

14.00 ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ "RED"-ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΒΑΡΗΣ 2010 Β

"ORION" ΓΛΥΦΑΔΑ

09.30 ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ-COUROS CLUB

10.00 COUROS CLUB-ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

10.30 ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1-ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

11.00 ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2-COUROS CLUB

ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 5Χ5

09.30 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ"YELLOW-ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

10.00 ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΚΟΣ-ΛΕΟΝΤΕΣ "ΒΕΡΓΙΝΑ"

10.30 ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ "YELLOW-BLACK"-ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ

11.30 ΛΕΟΝΤΕΣ "ΠΤΟΛΕΜΑΙΟΣ"-ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ "BLACK"